AVEZ336M10C12T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AVEZ336M10C12T-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AVEZ336M10C12T-F
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Datasheets: AVEZ336M10C12T-F.pdf
  • Message
Specifications of AVEZ336M10C12T-F
Part Number AVEZ336M10C12T-F Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant