381LX471M315K052
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX471M315K052 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 381LX471M315K052
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
Datasheets: 381LX471M315K052.pdf
Reference Price (In US Dollars)
560 pcs
  • Message
Specifications of 381LX471M315K052
Part Number 381LX471M315K052 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant