5112S12P72
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5112S12P72
Manufacturer/Brand: Conxall / Switchcraft
Product description CABLE FEMALE/MALE STR 12POS 6'
Datasheets: 5112S12P72.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10 pcs
  • Message
Specifications of 5112S12P72
Part Number 5112S12P72 Manufacturer Conxall / Switchcraft
Description CABLE FEMALE/MALE STR 12POS 6' Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1191 pcs Data sheet 5112S12P72.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
5112S12P36
5112S12P36
Manufacturers: Conxall / Switchcraft
Description: CABLE FEMALE/MALE STR 12POS 3'
In stock: 1208 pcs
Download: 5112S12P36.pdf
RFQ
5112S12P144
5112S12P144
Description: CABLE FEMALE/MALE STR 12POS 12'
In stock: 842 pcs
Download: 5112S12P144.pdf
RFQ
5113
Manufacturers: Aven
Description: CUTTER SIDE OVAL RZR FLUSH 4.5"
Download: 5113.pdf
5112N
5112N
Manufacturers: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 135X38MM 12VDC WIRE
In stock: 594 pcs
Download: 5112N.pdf
5113A
5113A
Manufacturers: Pomona Electronics
Description: CONN RCPT FMALE XLR 3POS SOLDER
Download:
5113
Manufacturers: Klein Tools
Description: TAPERED-WALL BUCKET
Download: 5113.pdf
5112P12S72
5112P12S72
Description: CABLE MALE/FEMALE STR 12POS 6'
Download: 5112P12S72.pdf
5112P12S144
5112P12S144
Description: CABLE MALE/FEMALE STR 12POS 12'
In stock: 871 pcs
Download: 5112P12S144.pdf
Manufacturers: Mill-Max
Description: CONN PC PIN CIRC
Manufacturers: Mill-Max
Description: CONN PC PIN CIRC 0.018DIA GOLD
5112P12S36
5112P12S36
Description: CABLE MALE/FEMALE STR 12POS 3'
Download: 5112P12S36.pdf
Manufacturers: Davies Molding, LLC.
Description: RUBBER GROMMET BLACK FOR CUT-OUT
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year