CS-043-048.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CS-043-048.0M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CS-043-048.0M
Manufacturer/Brand: Connor-Winfield
Product description CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Datasheets: CS-043-048.0M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of CS-043-048.0M
Part Number CS-043-048.0M Manufacturer Connor-Winfield
Description CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 82009 pcs Data sheet CS-043-048.0M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CS-018-114.285M
CS-018-114.285M
Manufacturers: Connor-Winfield
Description: CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
In stock: 27287 pcs
Download: CS-018-114.285M.pdf
RFQ
CS-018-114.285MHZ
CS-018-114.285MHZ
Manufacturers: Connor-Winfield
Download: CS-018-114.285MHZ.pdf
RFQ
CS-1
CS-1
Manufacturers: Chemtronics
Description: SLDR SPNG 2.13X1.5" CTR HOL 10PK
Download: CS-1.pdf
CS-1050-R
CS-1050-R
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: CURR SENSE XFMR 10A T/H
Download: CS-1050-R.pdf
Manufacturers: Mechatronics
Description: FAN MOUNTING SCREWS M4 SELF-TAPP
Download: CS-1.pdf
Description: CRYSTAL 54.0000MHZ 8PF SMD
Download: CS-044-054.0M.pdf
CS-1022
CS-1022
Manufacturers: Jonard Tools
Description: TOOL CLIP SETTER 6.75"
Download: CS-1022.pdf
CS-106.250MBC-T
CS-106.250MBC-T
Manufacturers: TXC Corporation
Description: OSC SO 106.25MHZ LVPECL SMD
Download: CS-106.250MBC-T.pdf
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CS-03
CS-03
Manufacturers: Greenlee Communications
Description: CORD SET RJ11-LGE CC SPR
Download:
CS-023E-114.285M
CS-023E-114.285M
Description: CRYSTAL 114.285MHZ 18PF SMD
Download: CS-023E-114.285M.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year