CC65SA240
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CC65SA240
Manufacturer/Brand: Carlo Gavazzi
Product description 3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC
Datasheets: CC65SA240.pdf
Stock Condition 793 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 793 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of CC65SA240
Part Number CC65SA240 Manufacturer Carlo Gavazzi
Description 3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 793 pcs Data sheet CC65SA240.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CC65SA208-60HZ
CC65SA208-60HZ
Manufacturers: Carlo Gavazzi
Description: RLY CONT 3P 208V 60HZ 2NO/2NC
In stock: 973 pcs
Download:
RFQ
CC65SA24
CC65SA24
Manufacturers: Carlo Gavazzi
Description: RLY CONT 3P 24V 50/60HZ 2NO/2NC