DBMAMF25PA101
CannonCannon
Cannon
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DBMAMF25PA101
Manufacturer/Brand: Cannon
Product description DBMAMF25PA101
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Message
Specifications of DBMAMF25PA101
Part Number DBMAMF25PA101 Manufacturer Cannon
Description DBMAMF25PA101 Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 1933 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DBMAMF25P
DBMAMF25P
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 25 M CRIMP FLOA G50 ZIN
In stock: 1886 pcs
Download:
RFQ
DBMAME44S
DBMAME44S
Manufacturers: Cannon
Description: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Download: DBMAME44S.pdf
RFQ
DBMAMF25S
DBMAMF25S
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 25 F CRIMP FLOA G50 ZIN
Download:
DBMAME44SM
DBMAME44SM
Manufacturers: Cannon
Description: DSUB 44 F PCB STR HD G50 ZINC
In stock: 118 pcs
DBMAME44PA101
DBMAME44PA101
Description: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
In stock: 820 pcs
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT