APD-1AP19S
CannonCannon
Cannon
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: APD-1AP19S
Manufacturer/Brand: Cannon
Product description CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Datasheets: APD-1AP19S.pdf
Reference Price (In US Dollars)
80 pcs
  • Message
Specifications of APD-1AP19S
Part Number APD-1AP19S Manufacturer Cannon
Description CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6621 pcs Data sheet APD-1AP19S.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
APD-1AP19S-F
APD-1AP19S-F
Manufacturers: Cannon
Description: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
In stock: 4306 pcs
Download: APD-1AP19S-F.pdf
RFQ
APD-1AP37R
APD-1AP37R
Manufacturers: Cannon
Description: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT
Download: APD-1AP37R.pdf
RFQ
APD EVAL BOARD
APD EVAL BOARD
Manufacturers: Excelitas Technologies
Description: EVAL BRD APD - REFERENCE DESIGN
In stock: 282 pcs
Download: APD EVAL BOARD.pdf
APD-1AP-K2
APD-1AP-K2
Description: CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
Download: APD-1AP-K2.pdf
APD-14BS7
APD-14BS7
Description: CONN PLUG HSG FMALE 7POS INLINE