CT3335-50
Cal Test ElectronicsCal Test Electronics
CT3335-50 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CT3335-50
Manufacturer/Brand: Cal Test Electronics
Product description CONN TERMINATR PLUG N TYPE 50OHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of CT3335-50
Part Number CT3335-50 Manufacturer Cal Test Electronics
Description CONN TERMINATR PLUG N TYPE 50OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2969 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CT3336
CT3336
Manufacturers: Cal Test Electronics
Description: CONN TERMINATOR PLUG SMA 50 OHM
In stock: 3896 pcs
Download:
RFQ
Description: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 23.62"
Download: CT3333-60.pdf
RFQ
In stock: 950 pcs
Download:
Description: CONN TERMINATOR JACK SMA
Description: CONN TERMINATOR PLUG BNC 50 OHM
Download: CT3334-50.pdf
CT334
CT334
Manufacturers: Coto Technology
Description: SSR RELAY SPST-NO 180MA 0-200V