752161103GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752161103GPTR7 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 752161103GPTR7
Manufacturer/Brand: CTS Electronic Components
Product description RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT
Datasheets: 752161103GPTR7.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of 752161103GPTR7
Part Number 752161103GPTR7 Manufacturer CTS Electronic Components
Description RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 54800 pcs Data sheet 752161103GPTR7.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
752161102GTR7
752161102GTR7
Manufacturers: CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 14 RES 1K OHM 16DRT
In stock: 6567 pcs
Download: 752161102GTR7.pdf
RFQ
752161103G
752161103G
Description: RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT
Download: 752161103G.pdf
RFQ
752161104GPTR7
752161104GPTR7
Description: RES ARRAY 14 RES 100K OHM 16DRT
Download: 752161104GPTR7.pdf
752161103GP
752161103GP