026TB32R102B1A1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
026TB32R102B1A1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 026TB32R102B1A1
Manufacturer/Brand: CTS Electronic Components
Product description POT 1K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Datasheets: 026TB32R102B1A1.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of 026TB32R102B1A1
Part Number 026TB32R102B1A1 Manufacturer CTS Electronic Components
Description POT 1K OHM 5W WIREWOUND LINEAR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 18944 pcs Data sheet 026TB32R102B1A1.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
026TB32R102B1B1
026TB32R102B1B1
Manufacturers: CTS Electronic Components
Description: POT 1K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
In stock: 11953 pcs
Download: 026TB32R102B1B1.pdf
RFQ
Manufacturers: Dialight
Description: PMI BASE NEON 11/16 T-3 1/4 SCRW
Download: 026936311360.pdf
RFQ
026TB32R100B1B1
026TB32R100B1B1
Description: POT 10 OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Download: 026TB32R100B1B1.pdf
026TB32R101B1B1
026TB32R101B1B1
Description: POT 100 OHM 5W WIREWOUND LINEAR