103-1043-BL-00100
CNC TechCNC Tech
103-1043-BL-00100 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 103-1043-BL-00100
Manufacturer/Brand: CNC Tech
Product description CABLE USB3.0 B/M TO OPEN 1M
Datasheets: 103-1043-BL-00100.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 103-1043-BL-00100
Part Number 103-1043-BL-00100 Manufacturer CNC Tech
Description CABLE USB3.0 B/M TO OPEN 1M Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 14980 pcs Data sheet 103-1043-BL-00100.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
103-103J
103-103J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
In stock: 18775 pcs
Download: 103-103J.pdf
RFQ
103-103KS
103-103KS
Manufacturers: API Delevan
Download: 103-103KS.pdf
RFQ
103-103K
103-103K