334C1004102
C&KC&K
334C1004102 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 334C1004102
Manufacturer/Brand: C&K
Product description KEY OVER MOLD 12MM 5TBLR BLK
Datasheets:
  • Message
Specifications of 334C1004102
Part Number 334C1004102 Manufacturer C&K
Description KEY OVER MOLD 12MM 5TBLR BLK Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3350 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
33498
Manufacturers: Wiha
Description: HEX KEY SET 8PC
In stock: 1763 pcs
Download: 33498.pdf
RFQ
33494
Manufacturers: Wiha
Description: HEX KEY SET 11PC
Download: 33494.pdf
RFQ
334CKH050M
334CKH050M
Manufacturers: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V T/H
Download: 334CKH050M.pdf
334HC3700K2EM8
334HC3700K2EM8
Description: CAP FILM 0.33UF 700VAC CHAS MT