SD12-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-3R3-R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SD12-3R3-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 3.3UH 1.55A 104.3 MOHM
Datasheets: SD12-3R3-R.pdf
  • Message
Specifications of SD12-3R3-R
Part Number SD12-3R3-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 3.3UH 1.55A 104.3 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant