SD12-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-102-R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SD12-102-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 1MH 121MA 17.2 OHM SMD
Datasheets: SD12-102-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3800 pcs
  • Message
Specifications of SD12-102-R
Part Number SD12-102-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 1MH 121MA 17.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant