CTX100-5-52-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CTX100-5-52-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 100UH 8.2A 26.7 MOHM
Datasheets: CTX100-5-52-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Message
Specifications of CTX100-5-52-R
Part Number CTX100-5-52-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 100UH 8.2A 26.7 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant