CPL-6-50TR-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CPL-6-50TR-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD
Datasheets: CPL-6-50TR-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
750 pcs
  • Message
Specifications of CPL-6-50TR-R
Part Number CPL-6-50TR-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant