CBC-30BWP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CBC-30BWP
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description CIR BRKR 30A AUTO RESET
Datasheets: CBC-30BWP.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10 pcs
  • Message
Specifications of CBC-30BWP
Part Number CBC-30BWP Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description CIR BRKR 30A AUTO RESET Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6859 pcs Data sheet CBC-30BWP.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CBC-30
CBC-30
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: CIR BRKR 30A AUTO RESET
In stock: 7414 pcs
Download: CBC-30.pdf
RFQ
CBC-35
CBC-35
Description: CIR BRKR 35A AUTO RESET
Download: CBC-35.pdf
RFQ
CBC-30B
CBC-30B
Download: CBC-30B.pdf
CBC-35B
CBC-35B
Download: CBC-35B.pdf
CBC-40HB
CBC-40HB
Description: CIR BRKR 40A AUTO RESET
Download: CBC-40HB.pdf
CBC-40B
CBC-40B
Download: CBC-40B.pdf
CBC-25HB
CBC-25HB
Description: CIR BRKR 25A AUTO RESET
Download: CBC-25HB.pdf
CBC-20HB
CBC-20HB
Description: CIR BRKR 20A AUTO RESET
Download: CBC-20HB.pdf
CBC-40
CBC-40
Download: CBC-40.pdf
CBC-30HB
CBC-30HB
Download: CBC-30HB.pdf
CBC-25
CBC-25
Download: CBC-25.pdf
CBC-25B
CBC-25B
Download: CBC-25B.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year