TISP4265H4BJR-S
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
TISP4265H4BJR-S Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TISP4265H4BJR-S
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL
Datasheets: TISP4265H4BJR-S.pdf
Reference Price (In US Dollars)
12000 pcs
  • Message
Specifications of TISP4265H4BJR-S
Part Number TISP4265H4BJR-S Manufacturer Bourns, Inc.
Description PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 414123 pcs Data sheet TISP4265H4BJR-S.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TISP4265H3BJR-S
TISP4265H3BJR-S
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: PROTECTOR SINGLE BIDIRECT 265V
In stock: 262747 pcs
Download: TISP4265H3BJR-S.pdf
RFQ
TISP4260M3LMFR-S
TISP4260M3LMFR-S
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL
Download: TISP4260M3LMFR-S.pdf
RFQ
TISP4290F3LM
TISP4290F3LM
Description: SURGE SUPP THYRISTOR 220V TO-92
Download: TISP4290F3LM.pdf
TISP4265H4BJR
TISP4265H4BJR
Description: SURGE SUPP 200V BIDIR DO-214AA