PTVS10-470C
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PTVS10-470C Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PTVS10-470C
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description TVS DIODE 470V 680V AXIAL
Datasheets: 1.PTVS10-470C.pdf2.PTVS10-470C.pdf
  • Message
Specifications of PTVS10-470C
Part Number PTVS10-470C Manufacturer Bourns, Inc.
Description TVS DIODE 470V 680V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4693 pcs Data sheet 1.PTVS10-470C.pdf2.PTVS10-470C.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PTVS10VU1UPAZ
PTVS10VU1UPAZ
Manufacturers: Nexperia
Description: TVS DIODE 10V 17V DFN2020-3
In stock: 626117 pcs
Download: PTVS10VU1UPAZ.pdf
RFQ
PTVS10VS1UTR,115
PTVS10VS1UTR,115
Manufacturers: Nexperia
Description: TVS DIODE 10V 17V CFP3
Download: PTVS10VS1UTR,115.pdf
RFQ
PTVS10-470C-TH
PTVS10-470C-TH
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: TVS DIODE 470V 630V