PM638S-120-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM638S-120-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 12UH 1.7A 53 MOHM SMD
Datasheets: PM638S-120-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of PM638S-120-RC
Part Number PM638S-120-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 12UH 1.7A 53 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant