CS321613-8R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS321613-8R2K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CS321613-8R2K
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 8.2UH 25MA 600 MOHM
Datasheets: CS321613-8R2K.pdf
  • Message
Specifications of CS321613-8R2K
Part Number CS321613-8R2K Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 8.2UH 25MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant