CM252016-68NKL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-68NKL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CM252016-68NKL
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 68NH 190MA 680 MOHM
Datasheets: CM252016-68NKL.pdf
  • Message
Specifications of CM252016-68NKL
Part Number CM252016-68NKL Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 68NH 190MA 680 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant