VBA109-75
BelBel
VBA109-75 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VBA109-75
Manufacturer/Brand: Bel
Product description CONN ADAPT PLUG TO JACK BNC
Datasheets: VBA109-75.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of VBA109-75
Part Number VBA109-75 Manufacturer Bel
Description CONN ADAPT PLUG TO JACK BNC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 10437 pcs Data sheet VBA109-75.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
VBA111
VBA111
Manufacturers: Bel
Description: CONN ADAPT PLUG TO JACK BNC
In stock: 5331 pcs
Download: VBA111.pdf
RFQ
VBA100-2
VBA100-2
Manufacturers: Bel
Description: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM
Download:
RFQ
Download: VBA100-1.pdf
VBA110
VBA110
Download: VBA110.pdf
Description: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM
Download: VBA90-1-75.pdf
VBA112
VBA112
Download: VBA112.pdf
VBA122
VBA122
Description: BNC PLUG-JACK-JACK R/A ADAPTER
Download:
VBA107
VBA107
Download: VBA107.pdf
VBA109
VBA109
Download: VBA109.pdf
VBA108
VBA108
Description: CONN ADAPT PLUG-PLUG BNC 50 OHM
Download: VBA108.pdf
VBA90-1
VBA90-1
Download: VBA90-1.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year