SCRH8D43-680
BelBel
SCRH8D43-680 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH8D43-680
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 68UH 1.2A 240 MOHM SMD
Datasheets: SCRH8D43-680.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of SCRH8D43-680
Part Number SCRH8D43-680 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 68UH 1.2A 240 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant