SCMS5D25-680
BelBel
SCMS5D25-680 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCMS5D25-680
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 68UH 750MA 570 MOHM
Datasheets: SCMS5D25-680.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of SCMS5D25-680
Part Number SCMS5D25-680 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 68UH 750MA 570 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant