SC5022FH-2R2
BelBel
SC5022FH-2R2 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC5022FH-2R2
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD
Datasheets: SC5022FH-2R2.pdf
Reference Price (In US Dollars)
250 pcs
  • Message
Specifications of SC5022FH-2R2
Part Number SC5022FH-2R2 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 88168 pcs Data sheet SC5022FH-2R2.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC5022FH-220
SC5022FH-220
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 22UH 3.6A 50 MOHM SMD
In stock: 95622 pcs
Download: SC5022FH-220.pdf
RFQ
SC5022FH-3R9
SC5022FH-3R9
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD
Download: SC5022FH-3R9.pdf
RFQ
SC5022FH-3R3
SC5022FH-3R3
Description: FIXED IND 3.3UH 9.4A 9 MOHM SMD
Download: SC5022FH-3R3.pdf
SC5022FH-R47
SC5022FH-R47
Description: FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD
Download: SC5022FH-R47.pdf
SC5022F-681
SC5022F-681
Description: FIXED IND 680UH 680MA 1.24 OHM
Download: SC5022F-681.pdf
SC5022FH-2R7
SC5022FH-2R7
Description: FIXED IND 2.7UH 10A 8 MOHM SMD
Download: SC5022FH-2R7.pdf
SC5022FH-150
SC5022FH-150
Description: FIXED IND 15UH 4.8A 32 MOHM SMD
Download: SC5022FH-150.pdf
SC5022FH-1R5
SC5022FH-1R5
Description: FIXED IND 1.5UH 14.2A 4 MOHM SMD
Download: SC5022FH-1R5.pdf
SC5022FH-100
SC5022FH-100
Description: FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
Download: SC5022FH-100.pdf
SC5022FH-6R8
SC5022FH-6R8
Description: FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD
Download: SC5022FH-6R8.pdf
SC5022FH-4R7
SC5022FH-4R7
Description: FIXED IND 4.7UH 8A 14 MOHM SMD
Download: SC5022FH-4R7.pdf
SC5022F-6R8
SC5022F-6R8
Description: FIXED IND 6.8UH 5.6A 25 MOHM SMD
Download: SC5022F-6R8.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year