SC414MF-4R7
BelBel
SC414MF-4R7 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC414MF-4R7
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 4.7UH 1.4A 154 MOHM
Datasheets: SC414MF-4R7.pdf
  • Message
Specifications of SC414MF-4R7
Part Number SC414MF-4R7 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 4.7UH 1.4A 154 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 260094 pcs Data sheet SC414MF-4R7.pdf
Related Products
SC414MF-390
SC414MF-390
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 39UH 440MA 1.19 OHM
In stock: 258571 pcs
Download: SC414MF-390.pdf
RFQ
SC414MF-560
SC414MF-560
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 56UH 380MA 1.48 OHM
Download: SC414MF-560.pdf
RFQ
SC414MLTRT
SC414MLTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 28MLPQ
Download: SC414MLTRT.pdf
SC414MF-330
SC414MF-330
Description: FIXED IND 33UH 520MA 905 MOHM
Download: SC414MF-330.pdf
SC414MF-680
SC414MF-680
Description: FIXED IND 68UH 350MA 1.85 OHM
Download: SC414MF-680.pdf
SC414MF-2R2
SC414MF-2R2
Description: FIXED IND 2.2UH 1.78A 124 MOHM
Download: SC414MF-2R2.pdf
SC414MF-3R3
SC414MF-3R3
Description: FIXED IND 3.3UH 1.55A 137 MOHM
Download: SC414MF-3R3.pdf
SC414MF-6R8
SC414MF-6R8
Description: FIXED IND 6.8UH 1.2A 220 MOHM
Download: SC414MF-6R8.pdf
SC414MF-8R6
SC414MF-8R6
Description: FIXED IND 8.6UH 1A 258 MOHM SMD
Download: SC414MF-8R6.pdf
SC414MF-270
SC414MF-270
Description: FIXED IND 27UH 620MA 792 MOHM
Download: SC414MF-270.pdf
SC414MF-470
SC414MF-470
Description: FIXED IND 47UH 400MA 1.32 OHM
Download: SC414MF-470.pdf
SC414MF-5R6
SC414MF-5R6
Description: FIXED IND 5.6UH 1.3A 188 MOHM
Download: SC414MF-5R6.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year