SC4020FH-680
BelBel
SC4020FH-680 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC4020FH-680
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 68UH 1.9A 185 MOHM SMD
Datasheets: SC4020FH-680.pdf
Reference Price (In US Dollars)
300 pcs
  • Message
Specifications of SC4020FH-680
Part Number SC4020FH-680 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 68UH 1.9A 185 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 144943 pcs Data sheet SC4020FH-680.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC4020FH-330
SC4020FH-330
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 33UH 2.8A 102 MOHM SMD
In stock: 127556 pcs
Download: SC4020FH-330.pdf
RFQ
SC4020FH-4R7
SC4020FH-4R7
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 4.7UH 7.7A 15 MOHM SMD
Download: SC4020FH-4R7.pdf
RFQ
SC402BMLTRT
SC402BMLTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 32MLPQ
Download: SC402BMLTRT.pdf
SC403MLTRT
SC403MLTRT
Manufacturers: Semtech
Download: SC403MLTRT.pdf
SC4020FH-2R2
SC4020FH-2R2
Description: FIXED IND 2.2UH 11A 7.5 MOHM SMD
Download: SC4020FH-2R2.pdf
SC4020FH-470
SC4020FH-470
Description: FIXED IND 47UH 2.1A 132 MOHM SMD
Download: SC4020FH-470.pdf
SC4020FH-220
SC4020FH-220
Description: FIXED IND 22UH 3.5A 63 MOHM SMD
Download: SC4020FH-220.pdf
SC4020FH-R35
SC4020FH-R35
Description: FIXED IND 350NH 20A 2.5 MOHM SMD
Download: SC4020FH-R35.pdf
SC402S
SC402S
Manufacturers: 3M
Description: CONTROLLER 4-WIRE SER RESISTIVE
Download: SC402S.pdf
SC4020FH-2R8
SC4020FH-2R8
Description: FIXED IND 2.8UH 9.6A 10 MOHM SMD
Download: SC4020FH-2R8.pdf
SC403BMLTRT
SC403BMLTRT
Download: SC403BMLTRT.pdf
SC4020FH-6R8
SC4020FH-6R8
Description: FIXED IND 6.8UH 6.2A 22 MOHM SMD
Download: SC4020FH-6R8.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year