SC3DM-331
BelBel
SC3DM-331 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC3DM-331
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 330UH 500MA 1.3 OHM
Datasheets: SC3DM-331.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of SC3DM-331
Part Number SC3DM-331 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 330UH 500MA 1.3 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 125639 pcs Data sheet SC3DM-331.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC3DM-152
SC3DM-152
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 1.5MH 220MA 6 OHM SMD
In stock: 123633 pcs
Download: SC3DM-152.pdf
RFQ
SC3DM-332
SC3DM-332
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 3.3MH 140MA 11.5 OHM
Download: SC3DM-332.pdf
RFQ
SC3DM-681
SC3DM-681
Description: FIXED IND 680UH 350MA 2.5 OHM
Download: SC3DM-681.pdf
SC3DM-222
SC3DM-222
Description: FIXED IND 2.2MH 170MA 9.2 OHM
Download: SC3DM-222.pdf
SC3DF-6R8
SC3DF-6R8
Description: FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
Download: SC3DF-6R8.pdf
SC3DM-101
SC3DM-101
Description: FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM
Download: SC3DM-101.pdf
SC3DM-472
SC3DM-472
Description: FIXED IND 4.7MH 120MA 18.1 OHM
Download: SC3DM-472.pdf
SC3DF-820
SC3DF-820
Description: FIXED IND 82UH 430MA 2.31 OHM
Download: SC3DF-820.pdf
SC3DM-151
SC3DM-151
Description: FIXED IND 150UH 680MA 800 MOHM
Download: SC3DM-151.pdf
SC3DM-221
SC3DM-221
Description: FIXED IND 220UH 600MA 1.1 OHM
Download: SC3DM-221.pdf
SC3DM-102
SC3DM-102
Description: FIXED IND 1MH 270MA 3.4 OHM SMD
Download: SC3DM-102.pdf
SC3DM-471
SC3DM-471
Description: FIXED IND 470UH 420MA 1.9 OHM
Download: SC3DM-471.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year