SC10F-331
BelBel
SC10F-331 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC10F-331
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 330UH 780MA 1 OHM SMD
Datasheets: SC10F-331.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of SC10F-331
Part Number SC10F-331 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 330UH 780MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 238781 pcs Data sheet SC10F-331.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC10F-561
SC10F-561
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 560UH 580MA 1.63 OHM
In stock: 210408 pcs
Download: SC10F-561.pdf
RFQ
SC10F-560
SC10F-560
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 56UH 1.88A 180 MOHM
Download: SC10F-560.pdf
RFQ
SC10F-330
SC10F-330
Description: FIXED IND 33UH 2.4A 95 MOHM SMD
Download: SC10F-330.pdf
SC10F-391
SC10F-391
Description: FIXED IND 390UH 720MA 1.09 OHM
Download: SC10F-391.pdf
SC10F-221
SC10F-221
Description: FIXED IND 220UH 920MA 600 MOHM
Download: SC10F-221.pdf
SC10F-390
SC10F-390
Description: FIXED IND 39UH 2.2A 120 MOHM SMD
Download: SC10F-390.pdf
SC10F-220
SC10F-220
Description: FIXED IND 22UH 3A 75 MOHM SMD
Download: SC10F-220.pdf
SC10F-471
SC10F-471
Description: FIXED IND 470UH 640MA 1.25 OHM
Download: SC10F-471.pdf
SC10F-470
SC10F-470
Description: FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
Download: SC10F-470.pdf
SC10F-270
SC10F-270
Description: FIXED IND 27UH 2.6A 87 MOHM SMD
Download: SC10F-270.pdf
SC10F-181
SC10F-181
Description: FIXED IND 180UH 1.02A 530 MOHM
Download: SC10F-181.pdf
SC10F-271
SC10F-271
Description: FIXED IND 270UH 840MA 840 MOHM
Download: SC10F-271.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year