SC10F-102
BelBel
SC10F-102 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC10F-102
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD
Datasheets: SC10F-102.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of SC10F-102
Part Number SC10F-102 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 240844 pcs Data sheet SC10F-102.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC108-680
SC108-680
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 68UH 2.3A 150 MOHM SMD
In stock: 175597 pcs
Download: SC108-680.pdf
RFQ
SC10F-100
SC10F-100
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 10UH 4.5A 47 MOHM SMD
Download: SC10F-100.pdf
RFQ
Description: FIXED IND 82UH 2A 190 MOHM SMD
Download: SC108-820.pdf
SC10F-121
SC10F-121
Description: FIXED IND 120UH 1.4A 330 MOHM
Download: SC10F-121.pdf
SC10F-151
SC10F-151
Description: FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM
Download: SC10F-151.pdf
SC10F-122
SC10F-122
Description: FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
Download: SC10F-122.pdf
Description: FIXED IND 820UH 700MA 1.38 OHM
SC10F-150
SC10F-150
Description: FIXED IND 15UH 3.8A 58 MOHM SMD
Download: SC10F-150.pdf
SC10F-120
SC10F-120
Description: FIXED IND 12UH 4.2A 50 MOHM SMD
Download: SC10F-120.pdf
SC10F-101
SC10F-101
Description: FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM
Download: SC10F-101.pdf
Description: FIXED IND 680UH 720MA 1.18 OHM
SC10F-152
SC10F-152
Description: FIXED IND 1.5MH 360MA 4.37 OHM
Download: SC10F-152.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year