SC104B-270
BelBel
SC104B-270 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC104B-270
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 27UH 2.1A 124 MOHM SMD
Datasheets: SC104B-270.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SC104B-270
Part Number SC104B-270 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 27UH 2.1A 124 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 176079 pcs Data sheet SC104B-270.pdf
Related Products
SC104B-271
SC104B-271
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 270UH 740MA 949 MOHM
In stock: 186697 pcs
Download: SC104B-271.pdf
RFQ
SC104B-390
SC104B-390
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 39UH 1.8A 151 MOHM SMD
Download: SC104B-390.pdf
RFQ
SC104B-151
SC104B-151
Description: FIXED IND 150UH 980MA 554 MOHM
Download: SC104B-151.pdf
SC104B-150
SC104B-150
Description: FIXED IND 15UH 2.9A 70 MOHM SMD
Download: SC104B-150.pdf
SC104B-391
SC104B-391
Description: FIXED IND 390UH 540MA 1.245 OHM
Download: SC104B-391.pdf
SC104B-330
SC104B-330
Description: FIXED IND 33UH 1.9A 140 MOHM SMD
Download: SC104B-330.pdf
SC104B-181
SC104B-181
Description: FIXED IND 180UH 880MA 621 MOHM
Download: SC104B-181.pdf
SC104B-331
SC104B-331
Description: FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
Download: SC104B-331.pdf
SC104B-470
SC104B-470
Description: FIXED IND 47UH 1.6A 195 MOHM SMD
Download: SC104B-470.pdf
SC104B-221
SC104B-221
Description: FIXED IND 220UH 800MA 721 MOHM
Download: SC104B-221.pdf
SC104B-220
SC104B-220
Description: FIXED IND 22UH 2.3A 100 MOHM SMD
Download: SC104B-220.pdf
SC104B-180
SC104B-180
Description: FIXED IND 18UH 2.7A 90 MOHM SMD
Download: SC104B-180.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year