PFE850-12-054NA
BelBel
PFE850-12-054NA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PFE850-12-054NA
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 12V 5V 850W
Datasheets:
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 283 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 283 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Message
Specifications of PFE850-12-054NA
Part Number PFE850-12-054NA Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 12V 5V 850W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant