PFC500-1024FG
BelBel
Bel
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PFC500-1024FG
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 24V 500W
Datasheets:
  • Message
Specifications of PFC500-1024FG
Part Number PFC500-1024FG Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 24V 500W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3975 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PFC4124QM-181K09D-00
PFC4124QM-181K09D-00
Manufacturers: TDK Corporation
Description: CHOKE COMMON MODE
In stock: 6760 pcs
Download: PFC4124QM-181K09D-00.pdf
RFQ
PFC500-1028FG
PFC500-1028FG
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 28V 500W
Download:
RFQ
PFC500-1024F
PFC500-1024F
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 24V 500W