PFC375-1024FM
BelBel
PFC375-1024FM Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PFC375-1024FM
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 24V 375W
Datasheets:
  • Message
Specifications of PFC375-1024FM
Part Number PFC375-1024FM Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 24V 375W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6478 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PFC375-1012F
PFC375-1012F
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 12V 375W
In stock: 6320 pcs
Download:
RFQ
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 24V 375W