DAE15PF179A
DAE15PF179A
Manufacturers: Cannon
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
In stock: 2411 pcs
Download: DAE15PF179A.pdf
RFQ
DAE15PV
DAE15PV
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 15 M PCB STR CLIN G ZIN
In stock: 6424 pcs
Download:
RFQ
DAE15PU
DAE15PU
Manufacturers: Cannon
Description: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Download:
DAE15P0L4A191-146
DAE15P0L4A191-146
DAE15PF179C
DAE15PF179C
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 15 M WW .585" CLIN G ZI
DAE15P0L4A191K87146
DAE15P0L4A191K87146
Download: DAE15P0L4A191K87146.pdf
DAE15PII
DAE15PII
Description: DSUB 15 M SOD CLIN TIN G ZIN
Download: DAE15P0L4A191K87-161.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year