40IMX7-15-15-8
BelBel
40IMX7-15-15-8 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 40IMX7-15-15-8
Manufacturer/Brand: Bel
Product description DC DC CONVERTER 15V 15V 7W
Datasheets: 40IMX7-15-15-8.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of 40IMX7-15-15-8
Part Number 40IMX7-15-15-8 Manufacturer Bel
Description DC DC CONVERTER 15V 15V 7W Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 6607 pcs Data sheet 40IMX7-15-15-8.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
40IMX7-24-24-8
40IMX7-24-24-8
Manufacturers: Bel
Description: DC DC CONVERTER 24V 24V 7W
In stock: 3376 pcs
Download: 40IMX7-24-24-8.pdf
RFQ
40IMX7-15-15-8G
40IMX7-15-15-8G
Manufacturers: Bel
Description: DC DC CONVERTER 15V 15V 7W