40-9415HDM
BelBel
40-9415HDM Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 40-9415HDM
Manufacturer/Brand: Bel
Product description CONN D-SUB HOUSING PLUG 15POS
Datasheets: 1.40-9415HDM.pdf2.40-9415HDM.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 40-9415HDM
Part Number 40-9415HDM Manufacturer Bel
Description CONN D-SUB HOUSING PLUG 15POS Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 57110 pcs Data sheet 1.40-9415HDM.pdf2.40-9415HDM.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
40-8800-610C
40-8800-610C
Manufacturers: Aries Electronics, Inc.
Description: CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
In stock: 5588 pcs
Download: 40-8800-610C.pdf
RFQ
Download: 40-9503-30.pdf
RFQ
40-9428M
40-9428M
Manufacturers: Bel
Description: CONN D-SUB PIN CRIMP GOLD 1=100
Download: 40-9428M.pdf
40-9428F
40-9428F
Manufacturers: Bel
Description: CONN D-SUB SCKT CRIMP GOLD 1=100
Download: 40-9428F.pdf
Download: 40-8785-310C.pdf
Download: 40-9503-20.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year