24-100-LPI
BelBel
Bel
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 24-100-LPI
Manufacturer/Brand: Bel
Product description XFRMR SEMI-TORO 2.5VA THRU HOLE
Datasheets: 24-100-LPI.pdf
Reference Price (In US Dollars)
50 pcs
  • Message
Specifications of 24-100-LPI
Part Number 24-100-LPI Manufacturer Bel
Quantity Available 9636 pcs Data sheet 24-100-LPI.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
24-100
Manufacturers: Bel
Description: XFRMR LAMINATED 2400VA CHAS MNT
In stock: 186 pcs
Download: 24-100.pdf
RFQ
24-12
Manufacturers: Bel
Description: XFRMR LAMINATED 288VA CHAS MOUNT
In stock: 1247 pcs
Download: 24-12.pdf
RFQ
24-1
Description: XFRMR LAMINATED 24VA CHAS MOUNT
Download: 24-1.pdf
Manufacturers: Aries Electronics, Inc.
Description: CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
Description: CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.375"
Description: 0625 PIN-LINE HDR SCRW MACH CONT
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year