2121-DKF-0036
BelBel
2121-DKF-0036 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 2121-DKF-0036
Manufacturer/Brand: Bel
Product description CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36"
Datasheets: 2121-DKF-0036.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 612 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Message
Specifications of 2121-DKF-0036
Part Number 2121-DKF-0036 Manufacturer Bel
Description CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36" Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 612 pcs Data sheet 2121-DKF-0036.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
2121-V
2121-V
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 560UH 1.5A 300 MOHM TH
In stock: 6356 pcs
Download: 2121-V.pdf
RFQ
2121-DKF-0060
2121-DKF-0060
Manufacturers: Bel
Description: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 5'
In stock: 543 pcs
Download: 2121-DKF-0060.pdf
RFQ
2121-V-RC
2121-V-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
In stock: 62997 pcs
Download: 2121-V-RC.pdf
2121-H
2121-H
Download: 2121-H.pdf
Manufacturers: Bel
Description: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 4'
In stock: 535 pcs
Download: 2121-DKF-0048.pdf
Description: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 18"
In stock: 640 pcs
2121
Manufacturers: Keystone Electronics Corp.
Description: HEX STANDOFF #6-32 SS 5/8"
Download: 2121.pdf
2121
Manufacturers: Ohmite
Description: ADJUSTABLE LUG FOR DIVIDOHM
Download: 2121.pdf
Description: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 24"
In stock: 776 pcs
Manufacturers: B&K Precision
Description: ANALOG O-SCOPE 30MHZ W/COUNTER
2121-H-RC
2121-H-RC
Download: 2121-H-RC.pdf
Description: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 12"
In stock: 661 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year