67PR200LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 67PR200LFTB
Manufacturer/Brand: BI Technologies / TT Electronics
Product description TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Datasheets: 67PR200LFTB.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of 67PR200LFTB
Part Number 67PR200LFTB Manufacturer BI Technologies / TT Electronics
Description TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 88036 pcs Data sheet 67PR200LFTB.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
67PR1MEGLFTB
67PR1MEGLFTB
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Description: TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
In stock: 101760 pcs
Download: 67PR1MEGLFTB.pdf
RFQ
67PR200LF
67PR200LF
Description: TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP