26503-B32
AvenAven
26503-B32 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 26503-B32
Manufacturer/Brand: Aven
Product description BULB REPLACEMENT 32W
Datasheets:
RoHs Status Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
  • Message
Specifications of 26503-B32
Part Number 26503-B32 Manufacturer Aven
Description BULB REPLACEMENT 32W Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Quantity Available 6236 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
26501-SSL
26501-SSL
Manufacturers: Aven
Description: LAMP MAGNIFIER 3 DIOPT 115V 22W
In stock: 2856 pcs
Download:
RFQ
26502-LED-STN
26502-LED-STN
Manufacturers: Aven
Description: LAMP MAG 5 DIOPT 110V/220V 45LED
Download: 26502-LED-STN.pdf
RFQ
26503-SIV
26503-SIV
Description: LAMP MAGNIFIER 3 DIOPT 115V 32W
Download:
26505-B09
26505-B09
Description: BULB REPLACEMENT 9W
Download: 26505-B09.pdf
26504-SBK
26504-SBK
Description: LAMP MAGNIFIER 3 DIOPT 115V 60W
Download: 26504-SBK.pdf
26502-LED
26502-LED
Description: LAMP MAG 5 DIOPT 110V/220V 60LED
26505-ESD
26505-ESD
Description: LAMP MAGNIFIER 3 DIOPTER 115V 9W