MB65S48K
Ault / SL PowerAult / SL Power
MB65S48K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MB65S48K
Manufacturer/Brand: Ault / SL Power
Product description AC/DC CONVERTER 48V 65W
Datasheets: MB65S48K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Message
Specifications of MB65S48K
Part Number MB65S48K Manufacturer Ault / SL Power
Description AC/DC CONVERTER 48V 65W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1610 pcs Data sheet MB65S48K.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MB65S15K
MB65S15K
Manufacturers: Ault / SL Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 65W
In stock: 1704 pcs
Download: MB65S15K.pdf
RFQ
MB6FTR
MB6FTR
Manufacturers: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Description: BRIDGE RECT 1P 600V 500MA MBF
Download: MB6FTR.pdf
RFQ
MB65S48C
MB65S48C
Manufacturers: Ault / SL Power
Description: AC/DC CONVERTER 48V 65W
Download: MB65S48C.pdf
MB6M-BP
MB6M-BP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Description: DIODE BRIDGE GPP 0.5A MB-1