GSC20-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GSC20-24G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: GSC20-24G
Manufacturer/Brand: Ault / SL Power
Product description AC/DC CONVERTER 24V 20W
Datasheets: GSC20-24G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of GSC20-24G
Part Number GSC20-24G Manufacturer Ault / SL Power
Description AC/DC CONVERTER 24V 20W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1609 pcs Data sheet GSC20-24G.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
GSC20DRAH
GSC20DRAH
Manufacturers: Sullins Connector Solutions
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
In stock: 10664 pcs
Download: GSC20DRAH.pdf
RFQ
GSC20-5
GSC20-5
Manufacturers: Ault / SL Power
Description: AC/DC CONVERTER 5.1V 20W