NFS40-7908J
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: NFS40-7908J
Manufacturer/Brand: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Product description AC/DC CONVERTER
Datasheets: NFS40-7908J.pdf
  • Message
Specifications of NFS40-7908J
Part Number NFS40-7908J Manufacturer Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Description AC/DC CONVERTER Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5647 pcs Data sheet NFS40-7908J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
NFS40-7628J
NFS40-7628J
Manufacturers: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Description: AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 40W
In stock: 2504 pcs
Download: NFS40-7628J.pdf
RFQ
NFS40-7915
NFS40-7915
Description: AC/DC CONVERTER 15V 40W
Download: NFS40-7915.pdf
RFQ