MAL212313102E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212313102E3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAL212313102E3
Manufacturer/Brand: Angstrohm / Vishay
Product description CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V AXIAL
Datasheets: MAL212313102E3.pdf
  • Message
Specifications of MAL212313102E3
Part Number MAL212313102E3 Manufacturer Vishay BC Components
Description CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6737 pcs Data sheet MAL212313102E3.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MAL212310689E3
MAL212310689E3
Manufacturers: Vishay BC Components
Description: CAP ALUM 68UF 20% 35V AXIAL