SLP11S-2LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SLP11S-2LF
Manufacturer/Brand: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Product description CONN FFC VERT 11POS 1.25MM PCB
Datasheets: SLP11S-2LF.pdf
  • Message
Specifications of SLP11S-2LF
Part Number SLP11S-2LF Manufacturer Amphenol FCI
Description CONN FFC VERT 11POS 1.25MM PCB Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3154 pcs Data sheet SLP11S-2LF.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SLP11S-5LF
SLP11S-5LF
Manufacturers: Amphenol FCI
Description: CONN CIC VERT 11POS 1.25MM PCB
In stock: 6260 pcs
Download: SLP11S-5LF.pdf
RFQ
SLP121M350A3P3
SLP121M350A3P3
Manufacturers: Cornell Dubilier Electronics
Description: CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Download: SLP121M350A3P3.pdf
RFQ
SLP11S-2
SLP11S-2
Manufacturers: Amphenol FCI
Description: CONN FFC VERT 11POS 1.25MM PCB