SH150S-0.25-256
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SH150S-0.25-256 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SH150S-0.25-256
Manufacturer/Brand: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Product description FIXED IND 256UH 250MA 2.2 OHM
Datasheets: SH150S-0.25-256.pdf
Reference Price (In US Dollars)
550 pcs
  • Message
Specifications of SH150S-0.25-256
Part Number SH150S-0.25-256 Manufacturer AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description FIXED IND 256UH 250MA 2.2 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant