W67-X2Q12-10V
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
W67-X2Q12-10V Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: W67-X2Q12-10V
Manufacturer/Brand: Agastat Relays / TE Connectivity
Product description CIR BRKR MAG-HYDR 10A 277VAC
Datasheets: W67-X2Q12-10V.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS Compliant
Reference Price (In US Dollars)
24 pcs
  • Message
Specifications of W67-X2Q12-10V
Part Number W67-X2Q12-10V Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description CIR BRKR MAG-HYDR 10A 277VAC Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS Compliant
Quantity Available 3766 pcs Data sheet W67-X2Q12-10V.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
W67-X2Q12-25
W67-X2Q12-25
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 277VAC
In stock: 3538 pcs
Download: W67-X2Q12-25.pdf
RFQ
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 5A 277VAC
Download: W67-X2Q110-5.pdf
RFQ
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 277VAC
W67-X2Q12-1
W67-X2Q12-1
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 1A 277VAC