W54-XB2A4A10-10
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: W54-XB2A4A10-10
Manufacturer/Brand: Agastat Relays / TE Connectivity
Product description CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheets: W54-XB2A4A10-10.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of W54-XB2A4A10-10
Part Number W54-XB2A4A10-10 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant